HR Admin & Payroll Specialist
September 21, 2021
Senior Front End Developer – Angular
October 1, 2021

Specialist recrutare

Pentru un lanț de restaurante din București

Nivel carieră
o Entry-Level (< 2 ani)
• Limbi străine
o engleză
Candidatul ideal
– Minim 1 an experienta pe un post similar sau pe un post ce a presupus recrutare de volum (promoteri, hostess, distribuitori materiale publicitare, etc);
– Experienta de recrutare in domeniul Horeca prezinta avantaj
– Studii superioare
– Limba engleza – minim nivel mediu
– Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare
– Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel
– Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
– Abilităţi de lucru în echipă
– Cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel)

Descrierea jobului
– Planifica, organizeaza si coordoneaza implementarea proceselor si proiectelor de recrutare si selectie end-to-end (inclusiv recrutarea de masă), folosind diferite strategii si surse, pentru a atrage cu succes talentele potrivite la nivelul calitativ stabilit si într-un interval de timp definit.
– Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
– Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
– Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
– Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
– Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
– Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie
– Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
– Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
– Monitorizeaza piata interna a muncii
– Participa la coordonarea procesului de integrare a noilor angajati în organizatie
– Realizeaza proiecte de analiza, in ceea ce priveste motivatia angajatilor care parasesc compania,
– Ofera suport altor functii din cadrul departamentului resurse umane

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul pe adresa de email andreea.radu@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea.radu@talentcenter.ro