Inginer supervizare montaj
September 13, 2021
HR Admin & Payroll Specialist
September 21, 2021

Senior HR Specialist

Pentru un lanț de restaurante din București

Responsabilitati:
• Recrutarea, managementul și motivarea echipei
• Gestionarea activităților de Resurse Umane privind: o procesele de recrutare & selecție
◦ implementarea și gestionarea programelor de training (interne/externe)
◦ Implementarea si gestionarea cursurilor de limba pentru salariatii non RO
◦ coordonează procesul de evaluare periodica a angajaților
◦ crearea și implementarea de politici și proceduri specifice activității de resurse umane si suport pentru restul departamentelor
◦ crearea si implementat standarde operationale de lucru pe departamente impreuna cu managerii de departamente
◦ creat programe de scolarizare duala cu scoli de profil
◦ mentinut legatura cu departamentul economic pentru activității de administrare & salarizare
◦ gestionarea activităților de muncă privind relațiile de muncă
◦ crearea si implementarea proceselor de inducție, onboarding și interviuri de exit ale angajaților
◦ menține legătura cu instituțiile statului
◦ alte activități specifice activității de resurse umane

Competențe & abilități necesare:
• 3 — 5 ani experiență în Resurse Umane (HR Specialist/HR Generalist/HR Manager)
• Experiență în HoReCa (avantaj) sau în alte domenii conexe (retail, agenții de merchandising, etc).
° Abilități de leadership și coordonare a unei echipe
• Orientarea către oameni, ascultarea activă și capacitatea de a interacționa cu diferite tipologii de persoane
• Abilitati psihologige de abordare a conflictelor
• Inițiativă, proactivitate și orientare către soluții
• Excelente abilități de comunicare și relaționare
• Etică profesională
• Limba engleza — min. nivel mediu
• Microsoft Office — nivel avansat

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul pe adresa de email andreea.radu@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea.radu@talentcenter.ro