Inginer Ofertare Mobilier
January 12, 2021
DevOps Engineer
February 5, 2021

People & Culture Partner

Unul dintre cei mai importanți jucători FMCG din regiune .

Cerinte:
Studii superioare in domeniul Sociologie, Psihologie, Management sau studii conexe, sau experienta echivalenta. Diploma de Formator.
5 ani experienta relevanta in resurse umane, in atractia si managementul talentelor;
Experienta in post similar (HR Generalist, HR BP): minim 2 ani
Orientare spre rezultat
Este orientat catre client
Actioneaza cu integritate si este de incredere
Negociere
Lucru in echipa
Comunicare

Responsabilitati:
Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor
Integreaza noului angajat: scurta prezentare, beneficiile angajatilor, procesele si procedurile interne (condica de prezenta, concedii de odihna si invoiri, regulamentul de ordine interioara).
Identifica nevoile de training si recomanda programele de dezvoltare potrivite
Dezvolta si livreaza programe de training in-house in colaborare cu partenerii de business
Propune sau efectueaza evaluări individuale de leadership, carieră și talent, după caz, utilizând o varietate de instrumente, inclusiv 360 de feedback
Asista managerii in sistemul de recunoastere si recompensare, in concordanta cu politica definite; pregateste & organizeaza comunicarea
Acționează ca punct unic de contact pentru angajați și managerii din departamentul alocat
Gestionează proiecte complexe și dificile în domeniul resurselor umane

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul pe adresa de email alexandra@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to alexandra@talentcenter.ro